Par mums


Mērķis

Nodrošināt klientus ar augstākās klases IT risinājumiem, kas veidoti atbilstoši stingrākajām kvalitātes, dizaina un drošības prasībām. Mūsu mērķis ir būt pionieriem un veidot inovatīvus IT risinājumus. Klientu apmierinātība ir ļoti svarīga, tādēļ mēs strādājam, lai apmierinātu Jūsu vajadzības un vēlmes.

Stratēģija

Datu Sistēmas, SIA pētniecības un izstrādes komandas ir apņēmušās pastāvīgi būt līderos un priekšplānā visos tehnoloģiskajos un inovāciju procesos, vienlaikus cieši sadarboties ar valdībām, partneriem un klientiem, lai radītu inovatīvus risinājumus, kas palīdz optimizēt biznesa procesus un ļauj tos darbināt vienkāršā un saistošā veidā. Mēs attīstām, ražojam un izplatām visus mūsu produktus Latvijas un starptautiskajos tirgos, un plānojam sasniegt tirgus līdera pozīcijas.

Specializācija

Uzņēmuma Datu Sistēmas, SIA specialitāte ir Informāciju Tehnoloģijas. Mēs piedāvājam IT produktu, servisa un izstrādes risinājumus privātiem uzņēmumiem, kā arī valsts organizācijām, nodrošinot individuālu pieeja katram klientam.

Tajā ietilpst:

  • Sistēmu analīze un projektu izstrāde;
  • Programmatūru ieviešana;
  • Digitālā paraksta risinājumi;
  • Dokumentu vadības sistēmas;
  • Drošības risinājumi;
  • Apmācības un konsultācijas;
  • Tehniskā palīdzība un serviss.

Digitālais paraksts

SIA "Datu Sistēmas" izstrādā progresīvas un drošas IT aplikācijas darījumiem ar digitālo parakstu. Piedāvātie produkti nodrošina drošu e-dokumentu parakstīšanu, e-dokumentu pārbaudes un arhivēšanas funkcijas. Mūsu piedāvātie risinājumi ļauj uzņēmumiem un organizācijām droši digitalizēt mijiedarbības ar klientiem, tai skaitā digitalizēt servisa procesus un darba plūsmas. Tas viss palīdz nodrošināt efektīvu uzņēmuma izmaksu samazinājumu, standartizēt darbības, padarīt efektīvākus un ātrākus darba procesus, apstrādājot dokumentu plūsmu, tā palielinot lietotāju un klientu apmierinātību.

Dokumentu vadības sistēmas

Ar jēdzienu dokumentu vadības sistēma ļoti bieži tiek saprastas sarežģītas un dārgas dokumentu vadības sistēmas, kas veidotas izmantojot ierasto slēgtā koda programmatūras modeli. Tieši šī iemesla dēļ kvalitatīvu dokumentu vadības sistēmu lietošana ir ierobežota jo tiek uzskatīts, ka tā nav pieejama vidējiem un nelieliem uzņēmumiem. SIA „Datu Sistēmas” mērķis ir parādīt, ka tā nav.

Izmantojot atvērtā koda risinājumus, kādus piedāvā mūsu partneris Alfresco, ir iespējams izmantot drošu, stabilu un iespējām bagātu satura vadības risinājuma lietošanu kā lieliem tā arī maziem uzņēmumiem.